Телефони:

(067) 638-57-68

(050) 627-50-50

E-mail:

krepex@ua.fm

krepex.ua@gmail.com

Графік роботи:

Пн-Пт 8:00-18:00

Cб 8:30-16:00

Нд вихідний

ТОВ "Крепекс" працює на ринку металовиробів з 2008 року. Основний вид діяльності - оптова та дрібнооптова торгівля будівельним кріпленням, а також кріпленнями для тросів (такелаж, шпилька, карабіни, стяжка, гаки кранові).

Фірма Крепекс - оптовий продаж металовиробів.

Наша компанія одна з найбільш перспективних операторів ринку будівельного кріплення, що динамічно розвиваються. Завдяки особливому підходу, професійній консультації, високій якості кріплення та помірній ціні з кожним днем нам віддають перевагу все більше підприємств різного профілю діяльності (торгівля будівельними матеріалами, кріпленням, виробництво меблів, виготовлення металопластикових вікон, будівельні компанії тощо).

На сьогоднішній день ми зацікавлені у відкритті нових ринків збуту та встановленні співпраці з представниками будівельних та торгуючих організацій. Ми будемо раді співробітництву на будь-якому рівні і сподіваємось, що Ви станете нашим постійним клієнтом.

Ми володіємо широким асортиментом кріпильних виробів: Будівельне кріплення (анкери, дюбеля, такелаж, шпилька, саморізи, гвинти, метричне кріплення, шурупи, кріплення теплоізоляції, стяжка), хомути для труб, ланцюга, троса, кріплення ТРО. Немаловажну роль на користь вибору нашої компанії відіграє доставка товару під склад клієнта та зручна для клієнта система оплати (відстрочка платежа, кредит).

krepeks_metizi   метизы, крепеж           метизы, крепеж     

Будемо раді довгостроковій та взаємовигідній співпраці!

Скачати
прайс-лист

Прайс Крепекс у форматі XLS

Наші партнери

ООО Метинвест

ЗАО Криворожиндустрой

ОАО Криворожжилстрой

ОАО ППП Кривбасс-взрывпром

Кривбасспром-водоснабжение

ООО Промфактор

ООО Шляхпостач КР